Шаурма “Для неї” курка

Інградієнти:
власнеспечена піта, соус медово-гірчичний, соус вершковий, курча з мангалу, кукурудза, огірки, ананас консервований, мікс капусти.

Вага: 470 г.

148 грн
Шаурма “Для себе” курка

Інградієнти:
власнеспечена піта, соус грузинський пікантний, соус сальса, курча з мангалу, помідор, огірки квашені морква по-корейськи, мікс капусти.

Вага: 500 г.

165 грн
Шаурма “Для нього” курка

Інградієнти:
власнеспечена піта, соус грузинський пікантний, соус сальса, курча з мангалу, помідор, огірки квашені, цибуля маринована, мікс капусти.

Вага: 460 г.

148 грн
Шаурма ʼʼДля неїʼʼ телятина

Інградієнти:
власнеспечена піта, соус медово-гірчичний, соус вершковий, телятина гриль, кукурудза, огірки, ананас консервований, мікс капусти.

Вага: 470 г.

205 грн
Шаурма “Для всіх” телятина (mini)

Інградієнти:
телятина, мікс капусти, кукурузка, огірок маринований, морква по-корейськи, соус часниковий, соус сальса

Вага: 380 г.

168 грн
Шаурма ʼʼДля ньогоʼʼ телятина

Інградієнти:
власнеспечена піта, соус грузинський пікантний, соус сальса, телятина гриль, помідор, огірки квашені, цибуля маринована, мікс капусти.

Вага: 460 г.

195 грн
Шаурма “Для себе” телятина

Інградієнти:
власнеспечена піта, соус грузинський пікантний, соус сальса, телятина гриль, помідор, огірки квашені морква по-корейськи, мікс капусти

Вага: 500 г.

225 грн
Шаурма ” Для всіх” курка (mini)

Інградієнти:
курча з мангалу, мікс капусти, кукурузка, огірок маринований, морква по-корейськи, соус часниковий, соус сальса

Вага: 380 г.

125 грн
Шаурма в булці з куркою

Інградієнти:
Власнеспечена булка, курка шаурма, цибуля маринована, помідор, соус сальса, соус часниковий, зелень.

Вага: 280 г.

135 грн
Шаурма в булці телятина

Інградієнти:
Власноспечена булка, телятина гриль, цибуля маринована, помідор, соус сальса, зелень.

Вага: 280 г.

175 грн

За що ми любимо шаурму? По перше, за ідеальне поєднання смаків. По-друге за шарм екзотичних традицій східної кухні. Ну і по-третє – за те, що завжди можна знайти таку шаурму, яка буде відповідати саме вашому сьогоднішньому настрою, емоціям, відчуттю голоду і навіть стилю одягу ;-) Не вірите? Тоді пішли знайомитися ближче з нашою шаурмою. Яку ми готуємо – як для себе.

Гід по нашій шаурмі

Раз ви читаєте уже цей текст – то точно переглянули, як мінімум, назви наших страв на цій сторінці. А раз так – то звернули увагу, що у нас є шаурма і “Для себе”, і “Для неї”, і “Для нього”, і навіть “Для всіх”.

Щоб не мучити вас порівнянням інгредієнтів (захочете – самі це зробите ;-) – розповідаємо про найбільш фундаментальні відмінності.

Отож “Як Для себе” – це шаурма з найбільш багатим набором інгредієнтів. Тут вам і курча з мангалу, і помідор, і сир моцарела, і квашені огірки, і морква по-корейськи, і мікс капусти, і… Велика, фірмова, така є тільки у нас).

“Для нього”: з куркою, з телятиною.

Назва говорить сама за себе. Це – для любителів гострих смаків і яскравих кулінарних вражень. Настрій цієї шаурми створює пікантний грузинський соус і соус сальса. Одним словом – “чоловіча” шаурма.

“Для неї”: з куркою, з телятиною.

Ніжний, лагідний і свіжий смак. Індивідуальність цієї нашої шаурми створюють такі компоненти як, наприклад, свіжий огірок чи кукурузка.

Окремі, точно варті вашої уваги цікавинки – це шаурма в булці і міні-шаурма. Це – якщо нема часу довго думати, але є завдання: терміново вгамувати голод!

Ну і, звісно ж, замовляючи у нас шаурму, маєте можливість обирати опції курка/телятина, а також регулювати рівень пікантності.

Секрети нашої шаурми
Їх – три. Розповідаємо вам їх, нічого не приховуючи ;-)

СОУС! Так, він – як та сполучна тканина, яка об’єднує складники нашої шаурми у цілісну, смачну і нечувагу страву. Наш майстер шаурми чаклує над ним годинами, пробуючи, додаючи інгредієнти – як справжній ювелір, який не заспокоїться, доки не доведе свій шедевр до досконалості. Класичні складники соусу поєднуються зі спеціальними сумішами спецій і інших натуральних продуктів. Детальний рецепт тримаємо у секреті – адже хочемо, аби ви вирізняли нашу шаурму із сотень інших!

СПЕЦІЇ! Сушені овочі і трави, прянощі і зелень, східні екзотичні рослини і класичні українські продукти – чого тільки нема у наших спеціях. А вкупі вони створюють першокласний і ні на що не схожий аромат, від якого тече слина, уява малює щось нереально смачне а мозок волає: дай мені нарешті спробувати ту смакоту!

СВІЖІСТЬ! Вона у всьому – у правилах зберігання овочів і м’яса, у рецептах маринадів, в договорах співпраці з нашими поставщиками, і навіть у строгих санітарних вимогах до температури і вологості повітря, яких ми беззаперечно дотримуємося. Адже готуємо – Як Для Себе!

Правила доставки нашої шаурми

Правильно “пеленаємо”. Так, наш майстер саме таким словом, повним ніжності і любові до свого продукту, називає процес загортання шаурми. Акуратно, аби усе залишилося всередині, соус не розмочив піту, а під час транспортування усе не розвалилося і доїхало до замовника в ідеальному стані.

Правильно смажимо. Хто хоч раз спостерігав за процесом приготування шаурми – знає, якою важливою є фінальний етап смаження на грилі. Не припалити піту. Не допустити витікання соусу. І головне – рівномірно і в достатній мірі прогріти усе “тіло” шаурми. Ми це робимо якісно на сучасному технологічному грилі, і тому наша страва доїжджає до вас теплою і пахучою.

Правильно пакуємо. Упаковка відповідає всім вимогам естетики, безпечності і енергозбереження. Простіше кажучи – вона красива, міцна і надійно береже тепло вашої шаурми.

Швидко доставляємо. Ти не ти, коли голодний, еге ж? Знаємо, розуміємо. А тому не зволікаємо і веземо вам шаурму у чітко обумовлені і погоджені з вами строки.

І ще трохи важливої інформації

Ціна доставки шаурми “Як Для Себе” по місту та у найближчі села – 60 грн (Луцьк, Прилуцьке, Липини, Вишків, Рованці, Цукровий).

Ціна доставки шаурми за місто (до 5 км) – 90 грн (Тарасове, Зміїнець, Боголюби, Підгайці, Дачне, Струмівка, Забороль, Великий Омеляник, Полонка, Гірка Полонка, Княгинянок).

Наші години роботи: щодня з 10:00 до 22:00

Наш телефон: +380955502100.

Наша адреса: Луцьк, вул. Набережна 14 (поряд з мийкою “5 зірок”) До речі, запрошуємо: поїсти смачну шаурму можна й просто у нас в закладі.