Суші Сет мікс

Інградієнти:
Рол Унагі Сяке, Рол Магуро Ебі, Рол Магуро Сяке Кунсей

Вага: 900 г.

665 грн
Суші Сет Як для себе

Інградієнти:
Рол Сирний з креветкою, Рол Філадельфія креветка, Рол Філадельфія лосось, Рол Кавасакі, Рол Спайсі

Вага: 1 480 г.

1120 грн
Сет Набір Філадельфія

Інградієнти:
Рол Філа лосось, Рол Філа вугор, Рол Філа креветка, Рол Філа тунець

Вага: 1 170 г.

750 грн
Сет Філадельфія міні

Інградієнти:
Рол Унагі Сяке, рол Магуро Ебі, Макі філа

Вага: 710 г.

555 грн
Суші Сет Драконів

Інградієнти:
Рол Червоний дракон, Рол Зелений дракон, Рол Золотий дракон, Рол Тигровий

Вага: 1 215 г.

860 грн
Суші Сет Окінава

Інградієнти:
Рол Сяке сезам, Рол Філадельфія лосось, Рол Сирний з Сурімі, Рол Сакура

Вага: 1 050 г.

690 грн
Суші Сет Інарі

Інградієнти:
Рол Кунсей Грін, Рол Філадельфія сезам, Рол Філадельфія лосось, Рол Філадельфія вугор

Вага: 1 050 г.

675 грн
Суші Сет Самурай

Інградієнти:
Рол Унагі Сезам, Рол Філа Лосось з авокадо, Рол Сяке гриль, Рол Сирний

1050 грн
Сет Філадельфія максі

Інградієнти:
Рол Філа лосось з огірком, Рол Філа з копченим лососем, Рол Сакура, Рол Філа Сезам, Рол Філа гриль, Рол Філа тунець

Вага: 1 700 г.

1150 грн
Суші Сет Макі

Інградієнти:
Макі філа, Макі лосось, Макі з копченим лососем, Макі з вугрем, Макі з огірком, Макі з сурімі

Вага: 840 г.

485 грн

Вигідні суші сети з доставкою у Луцьку. Ідеальний вибір для вечірок та свят. Швидка доставка та свіжі інгредієнти.

Замовляйте додому: ☎️ +38 (095) 550 2100.

Суші – це не просто їжа, це ціла гастрономічна філософія. 

Якщо замість банального обіду з першою, другою стравою та компотом ви полюбляєте щось особливе, пікантне та з родзинкою, якщо ви – шанувальник різноманіття не тільки смаків, а й кольорів, текстур та ароматів і якщо при цьому ви цінуєте атмосферу, хорошу компанію та обмін враженнями – тоді наші сети суші точно для вас!

Перед тим, як потрапити у той чи інший сет, кожен вид суші проходить ретельний відбір та дегустацію, аби кінцевий набір виглядав довершено та гармонійно – як за смаковими якостями, так і за зовнішнім виглядом. Адже усі ці аспекти надзвичайно важливі у суші-культурі.

Обираючи будь-який сет для себе, ви обираєте настрій та атмосферу. Адже кожен суші-сет має свій образ та характер, свій дух та потрібний баланс смаків.

Саме тому надзвичайно важливий не лише продуманий перелік інгредієнтів, а й порядок вкладання та загального сервірування страви. Адже порядок споживання тих чи інших видів суші кардинально змінює реакцію смакових рецепторів та загальний післясмак.

До складання кожного сету ми підходимо дуже грунтовно та опираючись на різні вподобання – як наші особисті, так і наших відвідувачів. До кожного сету підбираємо максимально відповідні суші, намагаючись водночас робити акценти на контрастах та пікантних нотках.

У нас можна вибрати і ніжно-романтичний сет для двох, і вибухово-насичений сет для веселої компанії. Знайдеться відповідний варіант як для новеньких любителів суші, так щось особливе та несподіване для суші-ветеранів.

Кожен наш суші-сет – це окрема історія зі своїм настроєм, стилем та змістом. 

До прикладу, якщо ви збираєтеся гуртом переглянути оскароносний фільм та підбираєте меню зі страв, які можна розкласти та з’їсти просто на підлозі перед телевізором, то рекомендуємо вам обрати сет “Філадельфія максі”, у якому шість видів ролів (“Філа лосось з огірком”, “Філа з копченим лососем”, “Сакура”, “Філа Сезам”, “Філа гриль”, “Філа тунець”) та чимала вага – аж 1700 г – вистачить на всіх.

“Сет Драконів” рекомендуємо для енергійних та впевнених у собі любителів суші. Кожен вид просякнутий енергією вогнедишної істоти, і це відгукується у назвах ролів: “Червоний дракон”, “Зелений дракон”, “Золотий дракон”, “Тигровий дракон”. Вага сету 1215 г – ідеальна для невеликої, але захвацької компанії.

Суші-сет “Інарі” вагою 1050 г припаде до душі і любителям екзотики, і поціновувачам-естетам, адже кожен рол вирізняється не лише смаком, а й кольором: “Кунсей Грін”, “Філадельфія сезам”, “Філадельфія лосось”, “Філадельфія вугор”. Сет “Інарі” – коли картинка має значення.

Безперечний фаворит – наш і наших відвідувачів – суші-сет “Як для себе” вагою 1480 г. Складається із п’яти видів ролів: “Сирний з креветкою”, “Філадельфія креветка”, “Філадельфія лосось”, “Кавасакі” та “Спайсі”, кожен з яких є довершеним та наповненим яскравим поєднанням смаків. Кожен знайде для себе саме той ідеальний шматочок, який зазвучить неповторним та милозвучним акордом. Сет “Як для себе” – це про турботу, про затишок та душевність. І про те, як вас цінують і люблять.

І про наші акції для вас – як для себе. Це те, що ми любимо найбільше, а пропонуємо за оптимальними цінами. Це все найкраще, що ми зібрали у сети для вас і ваших друзів та щиро прагнемо цим поділитися.

Візьмімо акційний сет вагою 1320 г – це вщент наповнена яскравими смаками коробочка суші, яка містить п’ять видів ролів: “Макі огірок” зі свіжою огірковою хрустинкою, “Філа лосось” із ніжним червоним слабосоленим філе, “Сирний” із кремовою текстурою та вершковою прохолодою, рол “Спайсі” із вишуканим соусом Теріякі, та неповторний насичений рол “Боніто” за ціною усього лише 695 грн.

Обирайте та смакуйте разом з нами, бо ми стараємося тадля вас, як для себе.

Доставка суші у Луцьку від Як Для Себе. Меню: дракони, Каліфорнія, макі, роли, Філадельфія. Замовляйте додому: ☎️ +38(095) 550 2100. -20% на День Народження.